Zmiany w Grupie OPUS

Szanowni Państwo,

niezmienna dbałość o obsługę Klientów i Partnerów Biznesowych na najwyższym poziomie jest dla Grupy Opus absolutnym priorytetem. Aby podwyższać jakość oferowanych usługi zwiększać satysfakcję i zadowolenie naszych Partnerów staramy się w ramach rozwoju Grupy Opus dokonywać niezbędnych zmian.

Proces zmian obejmuje również samych współpracowników, którzy jako niezależne jednostki decydują się czasem na rozwój swojej kariery poza firmą. Tak jest również w tym przypadku. Z dniem 30 czerwca 2018 roku Pan Wojciech Rak zakończył swoją ponad czteroletnią współpracę z Grupą Opus na stanowisku Regionalnego Managera Regionu Południe.

W imieniu Grupy Opus pragniemy podziękować Panu Wojciechowi za wieloletnią pracę oraz zaangażowanie w rozwój Regionu Południe oraz dbałość o wysoką jakość obsługi Klientówi Partnerów Biznesowych, życząc mu jednocześnie dalszych sukcesów zawodowych.

Z dniem 2 lipca 2018 roku oficjalnie obowiązki Pana Wojciecha Raka przejmuje Pan Jacek Grobel, którego proces wdrożeniowy w bieżącą obsługę Regionu Południe trwał już od ponad 3 miesięcy.

Pan Jacek Grobel jest związany z Grupą Opus od 2014 roku, a prywatnie jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz studiów podyplomowych Wyceny Spółek Kapitałowych Głównej Handlowej w Warszawie. Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. pracując w kilku renomowanych firmach audytorskich i konsultingowych oraz pełniąc funkcję Prezesa Zarządu spółki notowanej w alternatywnym systemie obrotu giełdowego New Connect.

Jacek Grobel | Project Manager
Tel./Ph.:(+48) 61 666 15 83
Tel.kom./M. (+48) 502 354 190
jacek.grobel@opustrust.eu

Zespół krakowski niezmiennie merytorycznie wspiera Pani Kinga Łabanowicz.

Pani Kinga Łabanowicz jest Managerem działu Opus Legal i Opus Tax w Grupie Opus,w której pracuje od trzech lat. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, jak również studiów podyplomowych Master of Public Administration Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Grand Valley State University w Stanach Zjednoczonych. Została wpisana na listę radców prawnych po ukończeniu aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie
i pozytywnym złożeniu egzaminu radcowskiego.

Kinga Łabanowicz | Radca Prawny
Tel./Ph.:(+48) 12 397 36 18
Tel.kom./M. (+48) 533 322 085
kinga.labanowicz@opuslegal.eu

Ponadto we wszelkich sprawach związanych z realizacją Państwa zleceń i dyspozycji będzie uczestniczył Pan Piotr Ćwiertnia.

Pan Piotr Ćwiertnia jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W trakcie aplikacji adwokackiej współpracował z licznymi kancelariami adwokackimi i radcowskimi, co pozwoliło mu zdobyć bogate doświadczenie zawodowe w różnych dziedzinach prawa. Wpisany na listę adwokatów w 2016 roku po pozytywnym złożeniu egzaminu adwokackiego.

Piotr Ćwiertnia | Junior Legal Consultant
Tel./Ph.:(+48) 12 340 94 06
piotr.cwiertnia@opuslegal.eu

Głęboko wierzymy, że aktualny zespół biura krakowskiego oraz jego wysokie kwalifikacje zawodowe są prawdziwą gwarancją odpowiedniej jakości świadczonych usług w ramach Grupy Opus.

Z poważaniem,
Grupa OPUS

Agnieszka Rzepecka                                                             Jacek Grobel