Od Zarządu

Magdalena Bartmińska Marcin Łojewski Marcin Niewolski Agnieszka Rzepecka Elżbieta Szymoniak-Cieśla Sergey Repa Sylwia Skonieczka Dariusz Bednarczyk Iwona Młynarska - Morchało Magdalena Tatarczuk Joanna Więckowska Joanna Pieńkowska

Grupa OPUS działa na rynku polskim jak i w krajach Unii Europejskiej od 2009 roku, zajmując się świadczeniem profesjonalnych usług prawnych, podatkowych, księgowych oraz powierniczych. Usługi obejmują swym zakresem systemy prawne i podatkowe z całego świata i skierowane są zarówno do przedsiębiorców lokalnych jak i międzynarodowych.
Grupa OPUS to w tej chwili jedyna międzynarodowa grupa w Polsce zapewniająca swoim Klientom serwis oparty na modelu one-stop-shop (wszystko w jednym). Klientami są przedsiębiorcy z Polski, Rosji, Ukrainy, Cypru, Wielkiej Brytanii, Austrii. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dbając o wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Klienci doceniają nasz profesjonalizm, innowacyjność i proaktywność w rozwiązywaniu ich złożonych problemów biznesowych.

Naszym kapitałem jest specjalistyczna wiedza oraz doświadczeni kadra managerów i specjalistów. Zatrudniamy ponad 80 osób w biurach – w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu.

Co roku do grona naszych pracowników dołączają menedżerowie i praktycy biznesu oraz absolwenci najlepszych uczelni wyższych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy potrzebują sprawdzonego partnera w biznesie.

Agnieszka Rzepecka
Prezes Zarządu Grupy OPUS

Agnieszka RZEPECKA,
CEO OPUS Group (OpusTrust, OpusTax, OpusLegal, OpusFinance), Tax advisor.

Doradztwem podatkowym zajmuje się od 2002 roku. Posiada doświadczenie w obsłudze podatkowej i powierniczej ponad 750 podmiotów zagranicznych utworzonych dla polskich i zagranicznych przedsiębiorców, w tym także w oparciu o systemy prawne stosujące konkurencję podatkową, takie jak Cypr, Czechy, Słowacja, Węgry, Luksemburg, Holandia, Wielka Brytania, Szwecja, Szwajcaria, Liechtenstein. W latach 1999-2006 była związana z kancelariami: Arthur Andersen, Haarmann Hemmelrath, Ożóg i Stolarek, Gessel. W latach 2006-2009 pełniła funkcję dyrektor zarządzającej Fortis Intertrust. W 2009 roku założyła OpusTrust, poprzez którą świadczy usługi powiernicze, ściśle powiązane z inżynierią finansową. Specjalizuje się w optymalizacji podatkowej z zapewnieniem Klientom anonimowości w transakcjach gospodarczych. Korzysta z rozwiązań prawnych i podatkowych z całego świata, w szczególności Unii Europejskiej, a w ramach Unii, państw Europy Środkowo-Wschodniej. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.